Film Země bez zákona ke stažení zdarma

Jsou zde bratři Bondurantovi, což jsou velmi tvrdí hoši. Nejstarší z nich se jmenuje Howard (Jason Clarke), který přežil 1. světovou válku a to co v ní prožil, se na něm hodně podepsalo. Prostřední z bratrů se jmenuje Forrest (Tom Hardy), který málem zemřel, když se s rodiči nakazil nebezpečnou španělskou chřipkou. Tato zkušenost ho velmi zocelila. Nejmladší z bratrů je Jack (Shia LaBeouf). Ten se od nich odlišuje svou vnímavou a citlivou povahou. Občas to vypadá, že do tohoto prostředí ani nepatří.

Většina městečka je chudých, ale bratrům se daří, protože podnikají s načerno pálenou whisky. Jenže začínají krušné časy ve Franklin County, protože do města přijíždí zkorumpovaný zástupce šerifa Charlie Rakes (Guy Pearce). Ten začíná terorizovat většinu obyvatel a ti se mu podvolují, jenže bratři Bondurantové ne. To šerifovy strašně vadí.

I když proti němu bojují jako rodina, tak se jejich vztahy začínají měnit. Jack se stává dospělím a začíná snít o drahých autech a i jeho ambice v prodeji pálené whisky se rozšiřují. Proto s kamarádem Cricketem (Dane DeHaan), rozjíždí svůj byznys v pálení whisky. Do jejich životů vstupují dvě nádherné dívky. Jedna se jmenuje Magiie (Jessica Chastain) a druhá je křesťanka Berta (Mia Wasikowska), která se zalíbí Jackovi. Jack a Cricket se zapletou se zlým gangsterem Floydem Bannerem (Gary Oldman), kvůli tomu, že rozjeli sami svůj byznys.

Situace se začíná vyostřovat a tak se bratři postaví zákonu, aby definitivně rozhodli o tom, kdo má nad městečkem kontrolu.

Obrázek z filmu:

Země bez zákona2