Film Sněhulák ke stažení zdarma

Nový krimi film s mysteriózními prvky nám přináší skvělý režisér, který se jmenuje Thomas Alfredson, Thomas se inspiroval knižní předlohou od spisovatele Joa Nesba a o scénář se pak postarali scénáristi jmenující se Hossein Amini a Matthew Michael Carnahan. Mezi hereckými osobnostmi se objeví například Michael Fassbender nebo Val Kilmer a další, kteří podali skvělé výkony. V kinech tento film poprvé spatří světlo světa 12. 10. 2017 a vy byste u toho neměly chybět.

Příběh filmu začíná u muže Harryho Holese. Ten je členem vyšetřovacího terrible týmu, operujícího uprostřed norské metropole. Zde vyšetřují nejeden zločin. Avšak Harry není jen vynikající detektiv, ale i veliký alkoholik s mnoha problémy. Ty už nemůže dále přehlížet jeho vedení ani přítelkyně Rachel. Ta se s ním proto rozejde a mezi ním a alkoholem teď stojí pouze případ mrtvé ženy.

Ta jednoho dne v noci zmizela ze svého domu a o pár dní později našli její mrtvé tělo spolu s postaveným sněhulákem. Vše nasvědčuje tomu, že tohle vodítko zde zanechal pachatel, který již dříve vraždil a nikdy nebyl dopaden. Avšak Harry to nemá vůbec jednoduché, protože se objevuje mnoho pravých i falešných stop, které pachateli tvoří dokonalou clonu. Jak vše nakonec dopadne? Dokáže Harry vyfiltrovat pouze pravé stopy a dopadnou pachatele?