Film Špunti na vodě ke stažení zdarma

Pokud patříte mezi fanoušky rodinný komedií, tak tenhle snímek je přesně ten pravý. Jeho režisérem je Jiří Chlumský a scénáristou potom Marcel Bystroň. Komedie bude mít svou premiéru v první polovině letošního dubna, přesněji pak 13. 4. 2017. Do filmu bylo vybráno hned několik skvělých herců, mezi kterými nebude chybět ani Hynek Čermák nebo Anna Polívková a další herci.

Zajímavý příběh filmu ze spoustou komediálních prvků nám přichystá tento film. Hlavními hrdiny jsou dva bratři, Igor (Jiří Langmajer) a David (Hynek Čermák). Jednoho dne se dozví, že jejich rodiče se rozhodli uspořádat oslavu jejich zlaté svatby. Pozvaný je i jejich bratranec Ondra (Pavel Liška), který doletí z Kanady i se svou ženou Zlaticou. Najednou se bratrům zrodí v hlavě velký nápad a to ten, že by se za rodiči mohli vydat na kanoích, tak jako to často dělali dříve. Ale brzy si uvědomí, že to nebude moc lehký plán, protože každý z nich má děti a manželku.

Nejdříve tedy přichystají pro Ondru uvítací večeři, která však nedopadne dle jejich představ a Ondrova žena Zlatica se dozvídá, že má Ondra dceru, kterou ji jaksi zatajil. Igor zase dostane od své ženy slíbenou povolenku na vodu, ale na oplátku musí jet pak na společnou dovolenou. Kromě toho je David sice vychvalován jako skvělý otec, ale jako muž je doma nepoužitelný a proto jednoho dne jejich ženám dojde trpělivost a nechají je napospas svým dětem.