Film Ovečka Shaun ve filmu ke stažení zdarma

Film nás svým příběhem vezme na farmu, kde každý den plyne ve stejném rytmu a je zde velká nuda. Shaun musí poslouchat vše, co mu farmář nařídí a přemýšlí, jak jen by si mohl udělat jeden den volna. Určitě to chce pořádný plán, aby mohl Shaun vymyslet, jak si udělat jeden den pořádného volna.

Shaun a další ovce přijdou na trik, jak uspat farmáře a tak skáčou stále dokola přes ohradu a farmář počítá a počítá své ovečky, až nakonec usne. Ovce poté farmáře opatrně uloží do starého karavanu, který je zaparkovaný v rohu hřiště a stále předstírají, že je noc. Jenže věrný farmářův pes Blitzer prokoukne jejich plán, který rázem skončí.

Blitzer se snaží farmáře dostat ven z karavanu, jenže karavan se uvolní a prorazí všechny překážky a vyjeden ven na silnici i s uspaným farmářem. Pes vyrazí za karavanem jenže mu moc nestíhá a karavan stále rychleji ujíždí směrem k velkoměstu. Shaun s ostatními zatím hospodaří na farmě, jenže když se farmář dlouho nevrací, tak začíná nastávat velký chaos na jejich farmě. A proto se ovce a Shaun vydají napravit svoji chybu do velkoměsta. Na jejich cestě je čeká spousta dobrodružství, které nakonec dobře dopadne.

Obrázek z filmu:

Ovečka Shaun ve filmu2