Film Nejvyšší nabídka ke stažení zdarma

Světově uznávaný znalec Virgil Oldman (Geoffrey Rush), který se pohybuje v oblasti umění a starožitností, se v osobním životě uzavřel a je to takový samotář. Nikdy se bohužel nedokázal sblížit s nikým jiným a ani s nikým jiným nedokázal spolupracovat. V životě nepoznal lásku žádné ženy a bližší vztah má pouze s Robertem (Jim Sturgess), což je mladý restaurátor mechanických strojků a hodin.

Jediná jeho životní vášeň je jeho tajná sbírka ženských portrétů všech uměleckých stylů a období. Tuto sbírku mu pomáhá doplňovat Billy Whistler (Donald Sutherland), což je vlastně druhý člověk, kterého si pustil blíže do svého soukromí. Jeho život plyne a plyne, aniž by přišla nějaká změna nebo emoce.

Až do 63. narozenin, kdy mu přijde telefonát od neznámé ženy (Sylvia Hoeks), která se mu představí pod jménem Claire Ibbetsonová a naléhavě jej žádá, aby jí pomohl s odhadem a prodejem zděděné rodinné umělecké sbírky. Nakonec tedy Virgil příjme její nabídku a dojde na předem domluvené místo, do starého domu, který je doslova narvaný obrazy, sochami a starým nábytkem. Pomocí dalších telefonátů se s ním snaží domluvit další schůzky, na které opět nedoráží a nakonec Virgil zjistí, že je to mladá dívka, která trpí panickou hrůzou z okolního světa.

Protože žije v tajných místnostech toho starého domu, tak mu začne radit, jak získat srdce ženy, která se bojí celého světa a on se najednou ocitá v kruhu vášně a hry, která navždy změní jeho šedivý a pochmurný život.

Obrázek z filmu:

Nejvyšší nabídka2