Film Můj kamarád drak ke stažení zdarma

Tento dobrodružný rodinný snímek nám přináší americký režisér a scénárista David Lowery, který do filmu obsadil skvělé herce, kterými jsou například Karl Urban nebo Roberd Redford. V kinech tento film budete moci poprvé vidět na konci letošního srpna, přesněji 25. 8. 2016.

Hlavním hrdinou tohoto snímku je řezbář, který se jmenuje Meacham (Robert Redford). Ten celé roky udivoval děti ze sousedství povídačkami o drakovi, který žije v hlubokých lesích nacházejících se v severozápadní části Spojených států. Pan Meacham má dceru Grace (Bryce Dallas Howard), která stále bere jeho historky na lehkou váhu a nevěřím jim. Pracuje jako správkyně místního národního parku.

Vše se změní v době, kdy potkává mladého, tajemného desetiletého chlapce Elliota. Tento chlapec nemá rodinu ani bohužel domov. Take tvrdí, že žije v lesích s obrovským drakem zelené barvy.Podle toho, jak draka popisuje, tak ten se podobá drakovi z povídaček pana Meachama. Je zde také dívka Natalie (Oona Laurence), které je jedenáct roků a její otec Jack (Wes Bentley) má pilu. Spolu s ní se Grace vydává přijít na to, jestli drak opravdu existuje.

Podaří se jí zjistit vše, proč do těchto lesů odešla a najde draka?