Film Heidi, děvčátko z hor ke stažení zdarma

Heidi, děvčátko z hor ke stažení

Nový rodinný film od režiséra Alaina Gsponera v kinech budete moci poprvé vidět 28. 7. 2016. Film vytvořil podle knihy od spisovatelky, která se jmenuje Johanna Spyri. Ve filmu je obsazeno spoustu skvělých herců, kterými jsou například Anuk Steffen, Bruno Ganz, Isabelle Ottmann, Quirin Agrippi a další.

Celý příběh začíná v horách, kde žije malá holčička, která se jmenuje Heidi a která přišla o rodiče. Celé dny si užívá svého dětství a tráví je se svým dědečkem v malebném a prostém dřevěném srubu, který se nachází uprostřed švýcarských Alp. Je zde také kluk Peter, se kterým se Heidi kamarádí a společně chodí pást kozy.

Jednoho dne je všem těmto dnům konec, protože si Heidi odváží její teta do dalekého Frankfurtu nad Mohanem. Zde začíná žít v domě zámožného pana Sesemanna. Netrvá to dlouho a skamarádí s jeho dcerou Klarou, která je bohužel upoutána na invalidní vozík. Kromě nového prostředí, jí těžkou hlavu dělá ještě paní Rottenmeierová, která jí učí číst a psát. Heidi by se však raději vydala zpět do hor, kde by si opět užívala volnost a život.

Heidi, děvčátko z hor ke stažení