Film Miluji tě modře ke stažení zdarma

Pozor Pozor do kin vstoupí v ledu 2017 tato nová česká komedie, ve které nebude nouze ani o romantiku! Režisérem je Miloslav Šmídmajer a scénárista se jmenuje Jaroslav Papoušek. Miloslav do této komedie vybral spoustu známých a skvělých hereckých tváří, kterými jsou například Taťjana Medvecka nebo Václav Jílek a spousty dalších. Poprvé se na velkých plátnech kin tento film objeví 26. 1. 2016. Tak neváhejte a běžte na něj do kina!

Miluji tě modře zdarma ke stažení zde. Hlavním hrdinou je doktor a malíř David Bárta, který má věk blížící se kristovým létům. Jeho život by měl mít jakousi ucelenou formu v jeho věku, jenže tomu tak není a zažívá smolné období. Do toho ho vyhodí z Národní galerie. Žije společně se svou matkou a otcem pod jednou střechou. Myslí si, že ho nečeká již nic hezkého v životě až do dne, kdy se jde projít po Praze a spatří ve výloze krásnou Terezu.

Na první pohled se do ní zamiluje. Líbí se mu, jak je temná a cudná. Jenže Tereza má přítele, kterého nemiluje, protože je to ignorant a rapl, který neumí pochopit, že lásku nelze udržet na ostří nože.

Jak vše nakonec dopadne? A dokáže David ustát životní karamboly, které má ještě před sebou?