Film Který je ten pravý? ke stažení zdarma

Jestli zrovna nevíte na co máte zajít v září do kina a máte rádi romantické komedie, tak tahle bude jistě tou pravou pro vás. Do kin přijde v první polovině tohoto září, tedy 14. 9. 2017! Navíc bude okořeněna o romantické chvíle. Jejím režisérem je Dean Cundey a scénáristou pak Johnem Debneyem. Ve filmu se také objeví známí herci, mezi kterými nebude chybět ani Reese Witherspoon nebo Micheal Sheen. 

Hlavní hrdinou tohoto filmového příběhu je matka a bývalá manželka, která se jmenuje Alice Kinney (Reese Witherspoon). Na začátku filmu se s ním rozvede. Rozhodne se, že ihned po této události začne nový život ve svém rodném LA. Kromě toho bere s sebou i své dvě dcery.

Alice po příjezdu do LA oslaví svých 40. let a na této oslavě potkává tři mladé filmaře. Ti jsou zrovna bez bydlení a tak jim hodná Alice nabídne její dům pro hosty. Tímto krokem začíná nová, ale netradiční rodinka, která toho ještě spoustu zažije. Kromě toho potká spoustu nových přátel a zažije pár romantických chvil, tedy do doby, než se objeví opět její bývalí manžel s kufry v ruce, přej jejími dveřmi. Jak vše nakonec dopadne?