Film Mallory ke stažení zdarma

Dokumentaristka Helena Třeštíková uvádí do života další unikátní časosběrný dokument, který vypráví o nelehkých životních peripetiích hlavní hrdinky Mallory. Ta se po těžkém drogovém období rozhodla znovu postavit na nohy a popisuje, jak je pro závislého člověka těžké zařadit se zpět do společnosti.

„Milovala jsem heroin tak živelně, jako může ženská milovat mužskýho“. Z tak silného vztahu se Mallory dokázala úctyhodně vymanit ze dne na den, k čemuž jistě přispěl i velmi silný vztah k jejímu synovi. Po svém náročném rozhodnutí bohužel zjišťuje, že život bez drog není zdaleka tak růžový, jak si představovala. Byla nucena se odrazit od samého dna – přímo z ulice, bez střechy nad hlavou a bojovat se společností, úřady a předsudky.

Dnes již vychovává svého pubertálního syna v bytě, který si vydobyla, studuje obor Sociální činnost a rozhodla se pomáhat i ulehčovat život lidem v obdobné situaci, kterou si na vlastní kůži prožila. Cesta k této dosavadní životní fázi však byla velmi frustrující, a především právě na to poukazuje dokumentární film Mallory.