Film Lovec: Zimní válka ke stažení zdarma

Nový americký film, který bude mít premiéru 21. 4. 2016.

Příběh začíná dlouho před tím než byla zlá královna Ravenna (Charlize Theron) poražena Sněhurčiným ostřím. Tiše sledovala, jak byla její sestra Freya (Emily Blunt) zrazena a musela uprchnout z jejich společného království.

Mladá ledová královna, která má takovou moc, že by mohla zmrazit kteréhokoliv nepřítele, přebývala několik let v odlehlém zimním paláci. V něm trénovala své legie smrtelných lovců i s Ericem (Chris Hemsworth) a také válečnici Sary (Jessica Chastain). Jenže po nějaká době královna zjišťuje, že tito dva porušili její příkaz, který zní: navěky znepřístupnit svá srdce lásce.

Další ranou do srdce Freye, je smrt její sestry a proto svolává všechny své ostatní bojovníky a posílá je pro Kouzelné zrcadlo, které musí donést jediné zbylé čarodejnici, která jej umí ovládat. Jenže po zjištění, že díky němu může přivést Ravennu zpět z jeho zlatých hlubin, tak zlé sestry začínají ohrožovat kouzelnou zemi svou nejtemnější silou a její nashromážděná armáda ukazuje svou neporazitelnost.