Film Želvy Ninja 2 ke stažení zdarma

Do kin přichází pokračování filmu Želvy Ninja, které zrežíroval Dave Green a scénář napsali Josh Appelbaum a André Nemec. V kinech si tento snímek odbude svou premiéru 2. 6. 2016 a budete se mít opravdu na co těšit.

Hlavními hrdiny jsou opět čtyři želví bojovníci, kteří se jmenují podle renesančních malířů. Všichni se společně opět postaví na stranu dobra a budou bojovat proti novým nepřátelům. Objevuje se opět zlý Trhač (Brian Tee), který přichází s novým plánem a společníkem, kterým je Dr. Baxter Stockman (Tyler Perry). Společně chtějí ovládnou svět pomocí mutagenu, který vyvíjí. První testy způsobí přeměnu dvou padouchů na zvířata. Jeden z nich se promění a divočáka a jmenuje se Bebop (Gary Anthony Williams). Druhý z nich se stane nosorožcem a jeho jméno je Rockstead (Stephen Farrelly). Oba získávají neuvěřitelnou sílu a díky ní jsou velmi nebezpeční.

Kromě toho se nad New Yorkem stahují nebezpečná mračna a vojsko Dimenze X brzy zaútočí na Zemi. V čele ji bude stát zlý Krang (Fred Armisen). K ninjům se přidává nový hrdina, který se jmenuje Casey Jones (Stephen Amell).