Film Den blbec ke stažení zdarma

Hlavní postavou je Till Reiners (Alex Stein), který vede klidný život třicátníka. Je pokladníkem v bance a manželství s jeho ženou Miriam je velmi šťastné, i když po těch dlouhých letech co spolu žijí, začínají vjíždět do špatných životních kolejí. Brzo se jejich vztah objevuje ve stanici nuda a bod zlomu na sebe nenechá dlouho čekat.

Změna životního situace nastane v podobě bankovního lupiče, který pří útěku z banky, ukradne i Tillovo auto a vezme si ho navíc jako zajatce do kufru. Po nějaké době lupič Tilla z kufru vytáhne a po sundání si masky Till zjistí, že se jedná o borce Nappa Navrokiho (Moritz Bleibtreu), který před nějakou dobou v jejich bance neúspěšně žádal o půjčku.

Po chvíli se Till oklepe z toho prvního šoku a uvědomuje si, že taková dávka dobrodružství mu není úplně k ničemu a dá se říct, že se dobrovolně vydává ze svým únoscem na další cestu, kterou vystihují slova jako Amsterdam, dluhopisy, mafiáni z východu a mnoho dalšího dobrodružství, které spolu zažijí. Tillovy finanční znalosti se Nappovi docela hodí a s Tilla se najednou stává komplic a zahazuje tak svůj dosavadní život za hlavu.

Obrázek z filmu:

Den blbec2