Film Kingsman: Tajná služba ke stažení zdarma

Tajní agenti z organizace Kingsman nemají žádné nuly na konci jmen, protože tato špionážní služba je nevládní a supertajná. Má přesně daný počet jejich agentů a za každého, který odešel, je třeba najít nového a skvěle vycvičeného nástupce, který je doporučen někým s agentů.

Díky těmto doporučením se zde dostávají synové z bohatých rodin. Výjimkou je Gary “Eggsy” Price (Taron Egerton), což je obyčejný kluk, který je vybaven velmi vysokým IQ a nedokončeným výcvikem u mariňáků. Také má cenu za gymnastiku. Teď však celou dobu tráví na ulici, bez práce a má dveře otevřené do kriminálu.

Jenže v pravou chvíli mu jeden z agentu Kingsmanu nabídne novou šanci pracovat pro jejich organizace. Celý filmy film je napínavý a vtipný, ale nebylo by to ono, kdyby se neobjevil hlavní zloduch. Tím je Richmond Valentine (Samuel L. Jackson). Je to miliardář a bojovník za ekologii bez iluzí.

Nesnáší pohled na krev, ale chystá se odrovnat velké množství lidí na naší planetě. Chce ji zachránit, ale nehledí na následky, které to bude mít. S tímto činem mu pomáhá Gazelle (Sofia Boutella), což je krásná a inteligentní žena s amputovanýma nohama, místo nich má běžící čepele.

Jak se jen Harrymu a Eggsymu podaří zachránit lidstvo?

Obrázek z filmu:

Kingsman Tajná služba