Film Assassin’s Creed ke stažení zdarma

Na konci letošního prosince, přesněji 29. 12. 2016, přijde tento zajímavý film inspirovaný počítačovou hrou, která se jmenuje stejně. Režisérem filmu je Justin Kurzel a scénáristy Michael Lesslie a Bill Collage. Ve filmu se mimo jiné objeví spoustu skvělých herců, mezi kterými nebude chybět ani Michael Fassbender nebo Jeremy Irons. Zakoupením lístku do kina jistě chybu neuděláte a budete se bavit.

Španělsko v 16. století. Přesně v této době začíná příběh tohoto snímku. Je to doba útlaku inkvizice. V této těžké době se nachází i hlavní hrdina, kterým je Aquilar de Nerha, což je člen řádu Asasínů. Organizace složená z bojovníků, kteří svými činy velice radikálně zasahují do společnosti již od dob před Kristem.

Stále a stále bojují proti svým odvěkým nepřátelům Templářů. Obě strany znají určitý druh pravdy a tvoří tak historii, aniž by obyčejný lid věděl, co se vlastně odehrává v ústraní a temnotě. Mohli stát za atentátem na panovníka, Velkou Francouzskou revolucí a mnohými dalšími událostmi.

Je zde muž Callum Lynch (Michael Fassbender), který také nic o těchto organizací nevěděl, tedy až do chvíle, než ho společnost Abstergo Industries neposadila do křesla, které má schopnosti ukazovat genetické vzpomínky jeho předků. Díky tomu se Callum ocitá v mysli Aquilara a také se stává částí skládačky plánu Templářů, kteří chtějí získat tzv. Úlomků Ráje. Tyto relikvie jsou velice mocné a umí ovládat mysl lidí. Jak se mu vše nakonec povede a zastaví templáře dříve, než tyto relikvie najdou?