Film Assassin’s Creed ke stažení zdarma

Assassin’s Creed ke stažení

Na konci letošního prosince, přesněji 29. 12. 2016, přijde tento zajímavý film inspirovaný počítačovou hrou, která se jmenuje stejně. Režisérem filmu je Justin Kurzel a scénáristy Michael Lesslie a Bill Collage. Ve filmu se mimo jiné objeví spoustu skvělých herců, mezi kterými nebude chybět ani Michael Fassbender nebo Jeremy Irons. Zakoupením lístku do kina jistě chybu neuděláte a budete se bavit.

Španělsko v 16. století. Přesně v této době začíná příběh tohoto snímku. Je to doba útlaku inkvizice. V této těžké době se nachází i hlavní hrdina, kterým je Aquilar de Nerha, což je člen řádu Asasínů. Organizace složená z bojovníků, kteří svými činy velice radikálně zasahují do společnosti již od dob před Kristem.

Stále a stále bojují proti svým odvěkým nepřátelům Templářů. Obě strany znají určitý druh pravdy a tvoří tak historii, aniž by obyčejný lid věděl, co se vlastně odehrává v ústraní a temnotě. Mohli stát za atentátem na panovníka, Velkou Francouzskou revolucí a mnohými dalšími událostmi.

Je zde muž Callum Lynch (Michael Fassbender), který také nic o těchto organizací nevěděl, tedy až do chvíle, než ho společnost Abstergo Industries neposadila do křesla, které má schopnosti ukazovat genetické vzpomínky jeho předků. Díky tomu se Callum ocitá v mysli Aquilara a také se stává částí skládačky plánu Templářů, kteří chtějí získat tzv. Úlomků Ráje. Tyto relikvie jsou velice mocné a umí ovládat mysl lidí. Jak se mu vše nakonec povede a zastaví templáře dříve, než tyto relikvie najdou?

Assassin’s Creed ke stažení