Film Anděl Páně 2 ke stažení zdarma

Anděl Páně 2 ke stažení

Do kin přijde tato nová česká pohádka poprvé na začátku prosince, tedy 1. 12. 2016 a budete se mít jistě na co těšit. Jde o pokračování úspěšné české pohádky Anděl Páně. Těšit se opět budete moci na známé herecké tváře. V této pohádce nesmí chybět ani skvělý Ivan Trojan nebo Jiří Dvořák a mnoho dalších. Režisérem je Jiří Strach, který se nechal inspirovat knihou od Boženy Němcové a scénář napsal Marek Epstein.

Stejně jako v prvním díle, tak i teď nás příběh zavede za Andělem Petronelem (Ivan Trojan). Nic se nezměnilo a on stále pracuje u nebeské brány, ale je přesvědčen o tom, že by si zaslouží lepší pracovní místo. Potkáme se zde i s čertem Uriášem, který jej zase začne pokoušet a navádět ke špatnostem. V tomto díle mu poví, že stačí, aby utrhl jablko ze stromu Poznání a bude chytrý jako bůh. Avšak hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání. V této jejich přenici se jim jablko zakutálí až na Zemský povrch a oni musí sestoupit a najít je.

Na Zem sestupují v podvečer svatého Mikuláše. Na své cestě se setkávají s mladou dívkou Anežkou, její krásnou maminkou Magdalenou, také partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem a dalšími pozemskými postavami. Díky řadě těchto “zkoušek” anděl Petronel zjistí, že cesta poznání vede přes sebe sama a ne přes jablko.

Anděl Páně 2 ke stažení