Film Zisk je risk! ke stažení zdarma

Život je krátký a v jeho průběhu je třeba vyzkoušet tolik věcí. Třeba i těch, o nichž jsme vždy říkali, že je rozhodně dělat nebudeme. Nicméně, „odpíraného chleba vždy největší krajíc.“ Zkoušeli jste už někdy hazard?

Jak nelitovat?

Spoustu lidí někdy zajde do casina nebo si v baru zahraje na automatech. Dost často toho také litují, protože neskončí v plusu a mrzí je, že raději peníze neutratili za něco jiného. Děje se tak však hlavně z toho důvodu, že nebývají ve zrovna střízlivém stavu. To je pak člověk o mnoho více rozhazovačný, není tedy divu, že se mu peníze rozkutálí. Zvláště když nepozná, kdy by měl přestat. Naštěstí v dnešní době již není takový problém najít řešení v podobě automaty online.

Výhody hraní doma

Zkoušet hazard z domova má několik výhod. Zaprvé máte na hru naprostý klid, nic vás neruší. Klidně ji můžete pojmout i z trochu vědeckého hlediska a snažit se přijít na to, zda v tom není nějaký princip. Přijde vám to jako nesmysl? No, onu hru musel někdo naprogramovat, takže určitou zákonitost v ní nalézt můžete. A i kdyby ne, půjde alespoň o zábavu. Další výhodou je to, že si k počítači sednete v úplně jiné náladě než v baru. Budete rozumněji uvažovat nad vloženými částkami. Najdete také míru, kdy už se vám nevyplatí hrát dále. Osvědčená je například možnost, že si stanovíte maximální částku, kterou můžete prohrát. Po jejím dosažení všeho necháte. Něco takového se vám však nestane, protože vás čekají samé výhry a výdělky.

Co si mohu zahrát?

Na portálu naleznete desítky interaktivních her, ruletu a blackjack. Zajímavým příkladem je například Riches of Ra. Ta vychází ze starověké egyptské legendy o slunečním bohu Ré (v řečtině Ra). Snažíte se v ní spojit dohromady staré symboly z Egypta jako třeba skarabeus nebo Tutanchamonova posmrtná maska. Vše je zasazeno do tematické grafiky.