Film Všechno nebo nic ke stažení zdarma

Další romantická komedie na sebe nenechala dlouho čekat a na konci listopadu se tedy můžete na jednu těšit. Její režisérkou i scénáristkou je Marta Ferencová, které však se scénářem pomáhala Eva Urbaníková. Film nabídne skvělé herce, mezi kterými nebude chybět ani Ondřej Sokol nebo Táňa Pauhofová. Na plátnech kin tuto komedie poprvé uvidíte 24. 11. 2016.

Příběh nás zavede za dvojicí třicítek, které se jmenují Linda a Vanda. Obě jsou svobodné, pohledné a kamarádky. Jsou spolumajitelkami knihkupectví, které leží ve středu města.

Linda je svobodná žena, která je vzdělaná a má malou dcerou. Má také velký pocit zodpovědnosti, který Vandě chybí. Ta je naopak volná, svobodná a temperamentní. Přitahuje muže jako magnet, jenže zatím jí nikdo nedokázal zvládat a proto je stále sama. Touží po lásce, kterou zatím nenašla.

I přesto, že u nich pracuje Edo. Ten je však introvertním gayem, který to má v životě těžké. Nakonec jim životy zamotá trojice mužů. Linda podlehne developeru Jakubovi, Vanda potom bývalému profesorovi z vysoké školy Aldarovi a nakonec Edo. Ten se zamiluje do Lea.