Film To ke stažení zdarma

A je to tady! Do kin přijde další hororový snímek, který byl tentokrát inspirován knihou od známého spisovatele Stephena Kinga. Režisérem je Andres Muschietti. Scénáristy jsou Cary Fukunaga, Chase Palmer a David Kajganich. Kromě toho se zde objeví několik známých herců, jako například Jaeden Lieberher a mnoho dalších. Na velkých filmových plátnech jej poprvé budete moci vidět v první polovině září, přesněji pak 7. 9. 2017. Tak se již déle nerozmýšlejte a vydejte se na něj do kin.

Příběh nás zavede do malého městečka Derry a bude nám vyprávět příběh o zlu, které se zde probouzí jedno za 27 let, aby na sebe mohlo vzít podobu toho, čeho se nejvíce bojíte. Dále pak se zaměřuje se především na strach dětí, protože je mnohem jednodušší než u dospělých lidí.

Příběh nás zavede do roku 1958, kdy se v tomto městečku, parta dětí spojila a rozhodla se žně klauna Pennywiseho, který představuje „To“, porazit, což se jim podle nich podařilo, ale vše není tak, jak vypadá. Tohle zlo totiž jen odpočívalo a v roce 1985 se opět probouzí s mnohem strašlivější pomstou. Parta těchto mladých lidí (parta dětí z roku 1958), bude muset opět čelit strachům z mládí, na které se snažili zapomenout.