Film Tajemství jejich očí ke stažení zdarma

Mysteriózní thriller, který je velkou novinkou nastávajícího a přijde do kin 21. 1. 2016.

Hlavními postavami jsou dva vyšetřovatelé z útvaru FBI, kteří se jmenují Jess a Ray a jsou skvělá dvojka. Jejich sehranost je téměř dokonalá a jsou si blízcí i v normálním životě. Jejích kariéra jen vzkvétá a zdá se, že se nic nemůže pokazit. Jenže jednoho dne dostanou zprávu o novém případu, který pro oba bude velmi těžkou a velkou zkouškou a pěkně s nimi zacvičí.

Na duši jim zanechá obrovskou bolestivou ránu, která jim zůstane navždy vryta v jejich srdcích. Jejich úkolem totiž bude vyšetřit brutální vraždu mrtvého těla mladé dívky, která byla pohozena do popelnice a na místě činu zjišťují, že zavražděná dívka je Jessinou dcerou. Dalším série zděšení pokračuje protože se jim podaří najít a zadržet podezřelého, jenže musí být propuštěn a tak údajný vrah zůstává stále na svobodě.

Uplynula dlouhá doba a po dlouhých třinácti letech pátraní na vlastní pěst Ray objevuje nové vodítko, které by konečně mohlo vyřešit celý případ s vraždou mladé dcery, která byla nevinná a nikomu nic neudělala. Jenže do celé stopy a případu se začne zapojovat i státní návladní (Nicole Kidman). Ta bude chtít pomáhat s celým případem a spíše jej ještě ztíží a více zamotá.

Nikdo není ale připraven na informace, které se s vyřešením případu objeví a co se ještě stane, než dopadnou skutečného vraha.