Film S tváří anděla ke stažení zdarma

Hlavní postavu v tomto filmu ztvárnil samotný režisér Daniel Brühl, který se ve filmu jmenuje Thomas Lang. Ten dostane příležitost natočit film podle knihy, která se teprve připravuje a píše ji americká novinářka Simone Fordová (Kate Beckinsale).

Simone se zabývá zapeklitou a kontroverzní soudní záležitostí mladé studentky, která byla obviněna z vraždy své spolubydlící. Díky tomuto případu jede Thomas se Simone do Itálie, kde se mají s případe blíže seznámit. Navštíví zde místo činu a po této návštěvě začne sám Thomas pochybovat o lidech co jsou kolem něj, ale i sám o sobě a svých motivech, které chce použít.

Celou tuhle situaci, ve které se Thomas ocitl, zachrání až jeho přátelství, které naváže s Melanií (Cara Delevinge). Melanie je mladá a bezelstná britská studentka. Díky ní si Thomas začně uvědomovat proč chtěl točit film o tomto násilí a vině ve kterém bude i láska a nevinnost.

Chce natočit film, který bude samotnou oběť a bude ukazovat lásku a její nevinnost, které ji bohužel byly odepřeny a sebrány.

Obrázek z filmu:

S tváří anděla2