Film RYTMUS sídliskový sen ke stažení zdarma

Film RYTMUS sídliskový sen naskytuje jedinečnou možnost nahlédnout do soukromí nejznámějšího slovenského rapera Patrika Vrbovského alias „Rytmuse“. Ten je známý jako zakladatel a ikona česko-slovenského rapu, jenž vydává svá alba v desetitisícových nákladech a jehož videa shlédlo na internetu přes 200 milionů uživatelů. Proslavil se také jako porotce v hudební soutěži Superstar.

Snímek RYTMUS sídliskový sen je nevšedně pojatý životopisný dokumentární film, v němž osoby z Patrikova blízkého okolí poskytli své osobní archivy a výpovědi popisující Patrikův život a nelehké dětství plné předsudků vůči jeho romskému původu.  Patrik Vrbovský, který vyrůstal v obyčejné rodině na sídlišti v Piešťanech, na tyto výpovědi následně reaguje a popisuje trnitou cestu, která v konečném důsledku vedla až k fenoménu zvanému„Rytmus“.

Film se točil celých 8 let, přičemž hrozilo stopnutí celého projektu díky neshodě Patrika a filmového štábu. Daná vypjatá situace se koneckonců v příběhu taktéž objeví, stejně tak jako současná „Rytmusova“ přítelkyně Dara Rollins. Tento osudový příběh v konečném důsledku objasní nejeden jeho proslavený song.