Film RYTMUS sídliskový sen ke stažení zdarma

RYTMUS sídliskový sen ke stažení

Film RYTMUS sídliskový sen naskytuje jedinečnou možnost nahlédnout do soukromí nejznámějšího slovenského rapera Patrika Vrbovského alias „Rytmuse“. Ten je známý jako zakladatel a ikona česko-slovenského rapu, jenž vydává svá alba v desetitisícových nákladech a jehož videa shlédlo na internetu přes 200 milionů uživatelů. Proslavil se také jako porotce v hudební soutěži Superstar.

Snímek RYTMUS sídliskový sen je nevšedně pojatý životopisný dokumentární film, v němž osoby z Patrikova blízkého okolí poskytli své osobní archivy a výpovědi popisující Patrikův život a nelehké dětství plné předsudků vůči jeho romskému původu.  Patrik Vrbovský, který vyrůstal v obyčejné rodině na sídlišti v Piešťanech, na tyto výpovědi následně reaguje a popisuje trnitou cestu, která v konečném důsledku vedla až k fenoménu zvanému„Rytmus“.

Film se točil celých 8 let, přičemž hrozilo stopnutí celého projektu díky neshodě Patrika a filmového štábu. Daná vypjatá situace se koneckonců v příběhu taktéž objeví, stejně tak jako současná “Rytmusova” přítelkyně Dara Rollins. Tento osudový příběh v konečném důsledku objasní nejeden jeho proslavený song.

RYTMUS sídliskový sen ke stažení