Film Prci, prci, prcičky: Školní sraz ke stažení zdarma

Pokračování známé komedie prci prci prcičky je tady. Vracíme se k původní partě z prvních dílů, ale tentokrát to již jsou dospěli a úspěšní lide (teda až na výjimky). I jako dospěli stále sbírají trapasy a ztráty.

Je to třináct let poté, co vyvolaly velkou erupci komediální sérii komedií o puberťácích. Na scénu se vrací téměř všichni Jimmovy (Adam Sandler) “sexuální štvanci”, včetně Jimmova táty a Stiflerovy mámy.

Nejvhodnější záminkou srazu všech přátel, byl školní sraz. Jimmy žije s Michelle (milovnice hudebních táborů) v manželství, kterému pomalu, ale jistě dochází náboj a energie. Oz (největší sporťák) je teď úspěšnou televizní hvězdou, ale doma mu to nějak neklape, protože chodí s typickou ženou, co je jen na peníze. Z Kevina se stal podpantoflák a Stifler se jediný nezměnil. Pořád je to magnet na maléry všeho druhu a tento sraz nebude jen o bilancování. Všichni hoši si vzpomenou co všechno na střední zažili a co vlastně původně od života čekali.

Jak už to tak bývá v téhle sérii, tak pouze dobrý plán nestačí a mnoho věcí se pěkně zvrtne a budou je muset složitě napravovat.

Obrázek z filmu:

Prci, prci, prcičky Školní sraz2