Film Papírová města ke stažení zdarma

Dramatický příběh Papírová města vypráví o středoškolákovi Quentinovi Jacobsenovi (Natt Wolf) a neuvěřitelných dobrodružstvích, které mu nečekaně připraví jeho krásná kamarádka z dětství Margo Rothová Spiegelmanová (Cara Delevingne).

Sousedé Quentin a Margo se na řádku let odloučili díky svým rozličným pováhám, on je normální trochu bojácný kluk, ona naopak nespoutaná a obdivovaná. Znenadání pod rouškou noci však Margo opět vkročí do Quentinova života a učiní z něj pravidelného svědka jejích pomstychtivých žertíků a opět také jejím tajným ctitelem. Přesto, že společně strávený čas se nejspíš odlišuje od Quentinových romantických představ, on je v tom až po uši. Po probuzení do ranního světla však přichází vystřízlivění, Margo zmizí a několik dní se neukazuje ve škole. Kamarádství a léta špehování její osoby však Quentinovi napovídají, že toto zmizení není náhodné a tak se jindy bojácný a spořádaný kluk pustí škola ne škola do velkého pátrání po Margo, při kterém mu pomáhají všemožné indicie a jeho nejlepší kamarádi.

Zanechala mu však tyto stopy Margo úmyslně? A co jsou vlastně ta Papírová města, o kterých mluvila, když spolu mstili nevěru jejího bývalého přítele?