Film Na hraně zítřka ke stažení zdarma

Celý příběh nás zanese do blízké budoucnosti, kde Mimikové, což je mimozemská rasa připomínající kolonii včel, neustále a vytrvale útočí na planetu Zemi. Obracejí celá města v hromadu trosek a suti a zabíjí miliony lidí po celém světě. Je zde podplukovník Bil Cage (Tom Cruise), který doposud nebyl v žádné bitvě a najednou je degradován a bez výcviku poslán, aby splnil těžkou misi. Tato mise není ničím jiným než sebevraždou.

Během pár minut je mrtvý, ale ještě předtím se mu podaří zneškodnit Alphu a ač je to nemožné, tak se ocitá opět na začátku toho pekelného dne, který zažil a je nucen znovu a znovu umírat a probouzet se. Tento přímí kontakt s mimozemskou civilizací ho hodil do časové smyčky a proto je nucen prožívat tuto nelítostnou bojovou scénu pořád dokola. Jenže každým dne se zvyšují jeho dovednosti, pohotovost a bojeschopnost, kterou v boji s Mimiky dokáže lépe využívat.

Po svém boku má členku speciálních jednotek, Ritu Vrataski (Emily Blunt), která je skvělou bojovnicí a zlikvidovala více Mimiků, než kdokoliv jiný na Zemi. A každá další bitva je pro tuto dvojicí posunem k zachránění Země.

Obrázek z filmu:

Na hraně zítřka2