Film Muži, kteří nenávidí ženy ke stažení zdarma

Hlavním hrdinou je Mikael Blomkvist (Daniel Craig), který se živí jako finanční reportér a je odhodlaný k tomu, že očistí svou pošramocenou pověst, poté co byl obviněn z pomlouvání.

Je povolán, jedním z nejbohatších švédským průmyslníků Henrikem Vangerem (Christopher Plummer), aby rozluštil tajemství dávného zmizení jeho milované neteře, která se jmenuje Harriet. Vanger je přesvědčen, že byla zavražděna některým z členů jejich rodiny a proto se novinář vydává na odlehlý ostrov u zmrzlého švédského pobřeží. Jenže netuší, co na něj vůbec čeká.

Je zde také detektivka Lisbeth Salanderová (Rooney Mara), která byla pověřena firmou Milton Security k tomu, aby Blomkvista prověřila,ale nakonec se s ním spojí a začnou společně vyšetřovat vraždu Harriet Vangerové.

I přesto, že se Lisbeth distancuje od okolního světa, protože jí ublížil, tak se ukáže, že její hackerské schopnosti budou klíčové. Lisbeth začíná odkrývat okolnosti ohledně rodiny Vangerových, které byly zameteny pod koberec. Rozklíčovávají sérii vražd z minulosti i současnosti a tyto informace oba detektivy sbližují velmi křehkým poutem.