Film Mike i Dave sháněj holku ke stažení zdarma

Na začátku letošního července se do kin vydává tato nová americká komedie, která je natočená podle skutečných událostí. Jejím režisérem je Jake Szymanski, který do filmu obsadil spoustu skvělých herců, díky kterým se budete bavit od začátku, až do konce.

Hlavními hrdiny jsou bratři a hlavně milovníci večírků, kteří se jmenují Mike Stangle (Adam DeVine) a Dave Stangle (Zac Efron). Oba jsou přesvědčeni o tom, že jediné v čem vynikají, je to, že rozjedou každé rodinné setkání. Ať už je to jakéhokoliv, od svateb, až po pohřby. Bohužel o tom nejsou přesvědčeni ostatní účastníci těchto setkání, protože tato zábava vždy končí nějakým průšvihem.

Když začne plánovat jejich sestra (Sugar Lyn Beard) svou svatbu na Havaji, tak jim rodiče dají podmínku, která spočívá v tom, že si musí najít přítelkyně, jinak nebudou moci na svatbu. Podají si inzerát na internet a doufají, že si vyberou dvě slušné holky a budou to potom moci pořádně rozjet. Bohužel se spletou a z jejich děvčat (Anna Kendrick a Aubrey Plaza) se stane nekontrolovatelná střela, která vytře zrak nejen jim.