Film Masaryk ke stažení zdarma

Všichni ti, co mají rádi drama a historii, tak by měli zbystřit, protože do kin vstoupí v první polovině letošního března, tedy 9. 3. 2017, další nový český historický film od režiséra a scénáristy Juliuse Ševčíka. Scénář k tomuto filmu mu pomáhali Petr Kolečko a Alex Koenigsmark. Ve filmu se představí známí herci, mezi kterými nebude chybět ani Karel Roden, Oldřich Kaiser a mnoho dalších herců.

Film nás zavede do života velkého muže, který žil bohémský život, miloval hudbu, ženy a také velká gesta. Zavede nás do života Jana Masaryka. Jan většinu svého života procestoval, avšak nikdy nezapomněl na svou zem, kde se narodil a kterou založil jeho otec, který se jmenoval Tomáš Garrigue.

Uvnitř jeho srdce byl sváděn boj nespoutanosti umělce s životem pilného úředníka a diplomata. Do Československa se vrací těsně před druhou světovou válkou a stává se zde ministrem zahraničí. Svou diplomatickou kariéru prožíval na vrchu ve 30. letech ve Velké Británii. Jeho smrt je opředena spoustou tajemství, která byla také v jeho životě a která se možná už nikdy nedozvíme.