Film Ledová sezóna ke stažení zdarma

Animovaný dobrodružný film z prostředí Arktidy a New York, který bude mít premiéru 14. 1. 2016.

V animovaném dobrodružství bude hlavní postavou lední medvěd, který se jmenuje Norm. I přesto, že většina ledních medvědů je považována za nebezpečnou šelmu, co loví tučňáky a tuleně, tak Norm na tyto pravidla kašle. Tuleňové jsou jeho kamarádi a ke štěstí mu stačí jen hodně zábavy a žádní otravní a aktivní turisté na Arktidě, kteří si je sem jezdí fotit a zkoumat jejich život.

A právě jeden takový bláznivý projektant se rozhodne, že zde postaví obchodní dům, spolu s výletními apartmány přímo na dvorku Norma. To by mělo za následek přilákání spousty turistů, který Norm nemá tolik rád. A proto se Norm vydává na cestu do New Yorku spolu se třemi nezničitelnými lumíky. Pokusí se zde zabránit tomuto šílenému nápadu za každou cenu s jejich pomocí.

Po příjezdu do velkého města se z nich stávají turisté a začínají zjišťovat, že městská betonová džungle je úplně něco jiného, než jejich domov na Arktidě. Aby vůbec uspěli v tomto cizím prostředí, tak si budou musejí získat nějaké lidské spojence, kteří jim budou nápomocni.

I přesto, že ze začátku se jim New York moc nelíbil a všechno pro ně bylo nové, tak postupem času zjišťují, že to zde není tak hrozné.