Film Hvězdný prach ke stažení zdarma

Hvězdný prach ke stažení

Celý příběh filmu začíná obyčejným pádem hvězdy. Film je natočený podle nejčtenějšího spisovatele současnosti, kterým je Neil Gaiman. O režírování se postaral Matthew Vaughn a objeví se zde herci jako Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Claire Danes a mnoho dalších.

Hlavní postavou je Tristan Thorne (Charlie Fox), což je prostý člověk z anglické vísky Zeď (jmenuje se podle kamenného valu, který ji obklopuje a zároveň chrání před paralelním světem za jejími hranicemi). Thorne je zamilovaný do místní krásné dívky se jménem Victorie (Sienna Miller) a miluje ji natolik, že by pro ni udělal cokoliv na světě, jen aby byla šťastná. Dokonce by se vypravil i za zeď a hodlá přinést spadlou hvězdu. Jenže netuší, že při dopadu se změnila v další krásnou dívku, která se jmenuje Yvaine (Claire Danes) a nebude jediný, kdo po ní zatouží.

Postaví se proti němu velmi mocný princ, který si chce získáním hvězdy zajistit cestu k trůnu a také zlou a ohavnou čarodějnici (Michelle Pfeiffer), která Yvainině zajistila věčné mládí a krásu. Jenže největším nepřítelem si bude nakonec on sám, protože by ho ani ve snu nenapadlo, že by se mohl zamilovat do dárku, který byl určen jeho lásce Victorii.

Hvězdný prach ke stažení