Film Hvězdný prach ke stažení zdarma

Celý příběh filmu začíná obyčejným pádem hvězdy. Film je natočený podle nejčtenějšího spisovatele současnosti, kterým je Neil Gaiman. O režírování se postaral Matthew Vaughn a objeví se zde herci jako Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Claire Danes a mnoho dalších.

Hlavní postavou je Tristan Thorne (Charlie Fox), což je prostý člověk z anglické vísky Zeď (jmenuje se podle kamenného valu, který ji obklopuje a zároveň chrání před paralelním světem za jejími hranicemi). Thorne je zamilovaný do místní krásné dívky se jménem Victorie (Sienna Miller) a miluje ji natolik, že by pro ni udělal cokoliv na světě, jen aby byla šťastná. Dokonce by se vypravil i za zeď a hodlá přinést spadlou hvězdu. Jenže netuší, že při dopadu se změnila v další krásnou dívku, která se jmenuje Yvaine (Claire Danes) a nebude jediný, kdo po ní zatouží.

Postaví se proti němu velmi mocný princ, který si chce získáním hvězdy zajistit cestu k trůnu a také zlou a ohavnou čarodějnici (Michelle Pfeiffer), která Yvainině zajistila věčné mládí a krásu. Jenže největším nepřítelem si bude nakonec on sám, protože by ho ani ve snu nenapadlo, že by se mohl zamilovat do dárku, který byl určen jeho lásce Victorii.