Film Hanebný pancharti ke stažení zdarma

Válečný film podle kontroverzního režiséra Quentina Tarantina, který si válku představuje asi takhle. Bylo nebylo ve Francii, která je okupována nacisty.

Němečtí důstojníci ještě stále nejsou unaveni po invazi  do západní Evropy a zrovna mladičké Shosanně (Melanie Laurent) vyvraždil německý důstojník Hans Landa (Christoph Waltz), celou rodinu přímo před jejíma očima. Ona pouze těsně unikne smrti do Paříže, kde se ukrývá a stává se provozovatelkou biografu.

Na jiném místě se objevuje americký poručík Aldo Raine (Brad Pitt), který formuje neobvyklou vojenskou jednotku. Mají za úkol nejen přežít na území nacistů. ale zároveň zlikvidovat jejich elity a to velmi efektně. Mají to udělat tak, aby tím šířili strach a paniku mezi německými vojáky. Říkají si Pancharti a začíná jim ta nejtěžší mise, který by mohla změnit celý průběh války. V jednom biografu v Paříží se chystá premiéra nového německé filmu, kde má být ta největší německá smetánka a možná i samotný vůdce Hitler. Úkolem Panchartů bude ukázat této německé smetánce, jaké to je, když je člověk mrví.

Bohužel netuší, že v tomto biografu pracuje Shosanna, která také plánuje atentát a pokud se střetnou dva atentáty, tak z toho může být geniální neúspěch.