Film Druhý báječný hotel Marigold ke stažení zdarma

Hotel Marigold se nachází v indickém Jaipuru a v předchozím díle se stal tento hotel stanovištěm noblesních a trochu na hlavu padlých, britských penzistů, které zahrála s noblesou elita britských herců.

V dnešní době je hotel Marigold obsazen stálými zákazníky a manažerka Muriel (Maggie Smith) je i s majitelem Sonnym (Dev Patel), hodlají své podníkání rozšířit a jejich snem je otevřít druhý báječný hotel Marigold.

Další členové party si mezitím v Indii užívají znovu nalezenou chuť do svých životů, ale také nová přátelství, která zde našli. Evelyn a Douglas (Judi Dench, Bill Nighy) si každý den lámou hlavu kam je až zavedou jejich společné snídaně, ale Norman a Carol (Ronald Pickup, Diana Hardcastle) se už dávnou plaví na společné lodí zvané vztah.

Dále je tu Madge (Celia Imrie), která má v hledáčku hned dva nápadníky najednou a má těžkou volbu, protože oba jsou bohatými maharádžmi. Je zde Sonnyho matka, která se stala můzou hotelového hosta a spisovatele Guye Chamberse (Richard Gere). Jenže tohle sbližování nese velmi těžce hoteliér Sony a je velmi přesvědčen o tom, že Guy je tajným hotelovým inspektorem, který dojel do Marigoldu zhodnotit jeho kvalitu a chce ohrozit zapojení Marigoldu do světové sítě hotelů. A aby toho všeho nebylo málo, tak se velmi rychle blíží svatba se Sunainou a indická svatba bývá mnohem komplikovanější, než veškeré starosti s hotelem. Sonny moc nezvládá ani jednu věc, ale naštěstí má partičku britských přátel, kteří mu vždy pomohou.

Obrázek z filmu:

Druhý báječný hotel Marigold2