Film Černá labuť ke stažení zdarma

V tomto psychologickém thrilleru je příběh vsazen do newyorské baletní scény. Vizionářský režisér Darren Aronofsky zavádí všechny diváky na fascinující, ale i mrazivou cestu mladé baleríny, která se stává až moc dokonalou. Dělá to jen proto, aby dostala vytouženou roli v Labutím jezeře.

Hlavní postavou je Nina (Natalie Portman), což je zmiňovaná mladá balerína, která celý svůj život věnuje tanci, stejně jako většina lidí v této branži. Nina žije se svou matkou Ericou (Barbara Hershey), která také bývala balerína, ale nikdy své profesní ambice nenaplnila tak, jak by si přála. Proto velmi nadšeně podporuje svou dceru, aby alespoň ona dosáhla svého vrcholu.

Její umělecký šéf Thomas Leroy (Vincent Cassel) se rozhodne, že pro novou sezónu vymění hlavní roli v Labutím jezeře a stávající Beth Macintyre (Winona Ryder) chce vyměnit za Ninu. Jenže najednou do souboru přichází nová a nadaná tanečnice Lily (Mila Kunis) a velmi zapůsobí na Leroye. A pro Ninu je to velká konkurence, protože Labutí jezero vyžaduje tanečnici, která umí zahrát nevinnou, ale i noblesní Bílou labuť a Černou labuť, který pro změnu představuje lstivost a smyslnost.

Nina je svou povahou spíše Bílá labuť a Černá labuť se jí velmi vzdaluje. Jenže Lily se tohle netýká a proto se mezi oběma tanečnice rozvíjí zvrácené přátelství, které bohužel velmi narušuje jejich vzájemná rivalita.