Film Betsafe patří ke stálicím na trhu, ne však na tom českém ke stažení zdarma

Betsafe patří ke stálicím na trhu, ne však na tom českém ke stažení

Společnost Betsafe vznikla v roce 2006 a velmi rychle se stala jednou z nejznámějších herních společností v Evropě. Silné zastoupení má v severských regionech, ale také východní Evropě. Velkou uživatelskou základnu má rovněž v Kanadě či Velké Británii.

Betsafe nabízí nejen hazardní hry, ale také online kasino a sportovní sázení. Mají velkou nabídku sportů od MMA až po fotbalové ligy. Téměř na všechny sporty jsou k dispozici živé sázky. I v kasinu je toho spousta na výběr, zahrajete si stovky různých her a nové stále přibývají.

Pokerová velmoc

Společnost Betsafe má spousta hráčů spojenou především s pokerem. Možná je to i díky stoupající popularitě této karetní hry, každopádně Betsafe pořádá jedny z nejznámějších pokerových turnajů. Příkladem je populární Battle of Malta konaný každý rok. V některých turnajích lze vyhrát až tři miliony euro.

Příjemné bonusy

Betsafe začínal na skandinávském trhu a do povědomí dalších tipérů z celého světa se dostal zejména díky skvělým bonusům. Při některých zápasech nabízí až 100% návrat vkladu. Na druhou stranu vklady kreditními a debetními kartami, jež patří k nejoblíbenějším, jsou zpoplatněny ve výši 2,5 %.

Dobrá nonstop podpora

Betsafe boduje i dobrou péčí o své zákazníky. V současné době je dostupný v angličtině, finštině, němčině, litevštině, norštině, švédštině a polštině. Všem těmto národům je k dispozici živý chat, e-mailová a telefonická podpora, a to 24 hodin denně. Ptáte se, kde je Česko? Bohužel, u nás už Betsafe nepůsobí.

Od 1. ledna 2017 u nás platí přísnější regulace pro provozovatele hazardních her. Jedním ze základních kamenů úrazů je licence. Kdo ji nemá, nemůže na našem území působit. A Betsafe jí nedisponuje. Proto při přístupu na jejich web z české lokality uvidíte jen upozornění, že kvůli regulacím nejsou v současné době webové stránky dostupné. Bohužel, čeští hráči mají smůlu.

Betsafe patří ke stálicím na trhu, ne však na tom českém ke stažení