Film Avatar ke stažení zdarma

Díky filmu Avatar se nám otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie. Je to svět, který se naprosto liší naší civilizaci. Nachází se na vzdálené a nově objevené planetě Pandoře. Je zde objeven taky cenný minerál, který by měl na zemi obrovskou hodnotu. Jenže pro pobyt na planetě je třeba vyrobit genetického dvojníka, tedy hybrida Avataru, který může být ovládán psychikou, která by byla oddělena od lidského těla.

Na tuto misi je vybrán i Jake Sully (Sam Wothington), což je bývalí námořník, který byl na jedné z misí paralyzován od pasu dolů a právě proto ho přiměla šance chodit, aby se přihlásil na tuto misi.

Průzkumná mise je odstartována a po přistání na Pandoře, je Jake ohromen přírodou a vegetací. Stromy jsou obrovské, vysoké jako mrakodrapy a světélkují prales je plný úchvatných tvorů, které ještě nikdy neviděl. Jsou zde také prehistoričtí predátoři a to je jen zlomek toho, co posádku čeká. Obyvatelé se nechtějí nechat kolonizovat a proto dojde k nejednomu tvrdému střetu. Postupně se Jake seznamuje s lidem a princeznou Neytiri a rozhoduje se na čí straně vlastně stojí.