Film Agnus dei ke stažení zdarma

Další dramatický snímek se v kinech ukáže na začátku ledna 2017, přesněji 5. 1. 2017 a bude to stát jistě za to. Režisérkou je Anne Fontaine a se scénářem jí pomohl Pascal Bonitzer. Ve filmu se můžete těšit na skvělé herce, kterými je například Joanna Kulig nebo Agata Buzek.

Na začátku snímku se podíváme do roku 1945 do benediktínského ženského kláštera, kde jedna z řeholnic požaduje lékařskou pomoc od lékařů francouzské mise, kteří však nemohou vyhovět této ženě.

Ti však mají za úkol dopravit a uzdravit pouze občany francouzské republiky. O polské obyvatele se mají starat pouze polští a sovětští lékaři. Toto poruší jedna mladá stážistka z francouzských řad, která se jmenuje Mathilde Beaulieuová a prokázala velkou odvahu. Během krátké chvíle několik řeholnic porodí děti v klášteře a některé z nich má příznaky pohlavních chorob. Když tohle Rusové zjistí, tak začínají hledat “nepřátele národa” a postupně provádí útoky na polské obyvatele. Tajemství řeholnic drží pod pokličkou matka představená, která má jejich budoucnost ve svých rukou. Jak vše nakonec dopadne?