Film Transformers ke stažení zdarma

Transformers patři k těm nejúspěšnějším hračkám v historii a jsou to vlastně roboti, kteří se umí přeměnit v různý dopravní prostředek. Pod svá křídla si vzal film Michael Bay a produkčním celého filmu je Steven Spielberg. Díky tomu se stal film nejočekávanějším snímkem léta.

Příběh začíná tím, že od nepaměti ve vesmíru zuří válka mezi hodnými Autoboty a zlými Deceptikony. Dlouhá staletí se nám tato válka vyhýbala, jenže jednoho dne se tito vyspělí roboti objevují i na naší planetě, kde nacházejí zdroj energie, který by mohl způsobit vítězství jedné, nebo druhé strany. Tuto jejich invazi prožíváme společně s teenagerem Samem (Shia LaBeouf), kterého až do této doby trápila jen škola, auta a slečna, která se jmenuje Mikaela (Megan Fox). Jenže ta dávala přednost spolužákům.

Ve chvíli, kdy se v novinách objevuje zpráva o Autobotech, tak právě Sam začne mít další problém. Nevědomky totiž ukrývá klíč k tomu životně důležitému zdroji a proto se o něj začínají všichni Transformers zajímat. A za ním zbytek celé naší civilizace.